• Dawid

Porady


Witajcie.

Postanowiłem założyć kategorie porady, gdzie byście pisali w komentarzach, co chcielibyście wiedzieć o pielęgnowaniu auta. Ja w następnym poście na jeden lub dwa pytania odpowiedziałbym najlepiej, jak potrafię. Jeżeli by była możliwość dodałbym jakieś zdjęcia do tego, a może kiedyś nawet i filmiki instruktażowe.

Na dzisiaj porada na zimę, która można powiedzieć, że nadeszła wczoraj :) Zdjęć niestety nie mam, ale każdy zna ten ból, kiedy chcemy wyruszyć autem a na szybach mróz. Więc bierzemy skrobaczki, ale według mnie nie jest to najlepszy pomysł, jeżeli chcemy, aby nasza szyba była idealna bez rys lub mikrorys. Tak więc lepiej zastosować w tym przypadku odmrażacz do szyb. Nie oszczędzajcie przy tym pieniędzy, bo efekt będzie taki, że będziecie stać i czekać aż ten lód się rozpuści w nieskończoność. tutaj macie linki do testów odmrażaczy.

Na koniec pamiętajcie, trzymajcie się dalej od samochodów przed wami a bród i sól spod kół będzie wam mniej zagrażał. Szczotki do odśnieżania samochodów kupujcie z miękkim włosiem. Może gorzej zbiera śnieg, ale mniejsza możliwość porysowania.

Do zobaczenia licze na wasze pytania.

Pozdrawiam.

#Porady #zima #lód #odmrażanie #śnieg

39 wyświetlenia0 komentarz